Jaaroverzicht club- & baan-records AV Isala'96



Clubrecords baan

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
speerwerpen 48.06 m Ilhem Tamrouti Senioren Vrouwen 28-03-2019 Austin, Texas USA
150 meter 18.05 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 18-05-2019 Lisse
100 meter horden 13.78 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 18-05-2019 Lisse
100 meter 12.32 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 08-06-2019 Leiden
speerwerpen 46.28 m Diede van der Meer Junioren A Meisjes 14-07-2019 Utrecht
3000 meter 9:50.27 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 31-05-2019 Rijssen
3000 meter 9:44.15 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 12-07-2019 Utrecht
5000 meter 16:37.58 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 30-08-2019 Utrecht
3000 meter steeple 10:56.28 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 08-09-2019 Barendrecht
1000 meter 3:39.44 min Natalja Duiveman Junioren B Meisjes 11-06-2019 Kampen
2000 meter 7:42.02 min Hugo Visser Junioren D Jongens 11-06-2019 Kampen
3000 meter 11:45.69 min Naëll Huijsmans Junioren D Meisjes 11-06-2019 Kampen
hoogspringen 1.50 m Lars Hansman Pupillen A Jongens 14-09-2019 Kampen
discuswerpen 23.67 m Lars Hansman Pupillen A Jongens 14-09-2019 Kampen
40 meter horden 7.3 s Tycho Kiel Pupillen B Jongens 06-04-2019 Meppel
Engelse mijl 6:41.58 min Martijn van Vianen Senioren-VB Mannen 17-04-2019 Kampen
200 meter 30.12 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 21-04-2019 Emmen
verspringen 3.65 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 08-05-2019 Kampen
kogelstoten 5.94 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 11-06-2019 Kampen
100 meter 15.06 s Nathan v.d. Kerke Senioren-VB Mannen 15-06-2019 Groningen
Engelse mijl 8:51.81 min Wijnold Dorgelo Junioren-VB A/B Jongens 17-04-2019 Kampen
verspringen 3.66 m Nathan v.d. Kerke Junioren-VB C/D Jongens 08-05-2019 Kampen
100 meter 15.06 s Nathan v.d. Kerke Junioren-VB C/D Jongens 15-06-2019 Groningen
3000 meter 10:35.19 min Bennie Thunker Masters Mannen 45+ 11-06-2019 Kampen
Engelse mijl 5:11.87 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 17-04-2019 Kampen
400 meter 58.39 s Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 18-05-2019 Gouda
2000 meter 6:45.77 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 11-06-2019 Kampen
3000 meter 11:08.66 min Roel van der Steege Masters Mannen 50+ 11-06-2019 Kampen
3000 meter 14:31.46 min Egbert Sluiter Masters Mannen 55+ 11-06-2019 Kampen
Zweedse estafette 3:10.37 min Joanne Pap,
Joke Lorist-Klappe,
Dieke Bakker en Ingrid van de Poll
Masters Vrouwen 35+ 12-05-2019 Apeldoorn
4 x 100 meter 64.40 s Martine Gerritsma-Brugge,
Dieke Bakker,
Joanne Pap en Joke Lorist-Klappe
Masters Vrouwen 35+ 12-09-2019 Kampen
4 x 100 meter 62.05 s Martine Gerritsma-Brugge,
Dieke Bakker,
Joanne Pap en Joke Lorist-Klappe
Masters Vrouwen 35+ 22-09-2019 Dordrecht
200 meter 31.37 s Joanne Pap Masters Vrouwen 40+ 22-09-2019 Joanne Pap
verspringen 4.16 m Joanne Pap Masters Vrouwen 40+ 22-09-2019 Dordrecht
1500 meter 5:21.66 min Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 07-04-2019 Amersfoort
Engelse mijl 5:42.00 min Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 17-04-2019 Kampen
discuswerpen 35.63 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 30-03-2019 Steenwijk
100 meter 15.51 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 07-04-2019 Amersfoort
200 meter 32.78 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 07-04-2019 Amersfoort
hoogspringen 1.20 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 07-04-2019 Amersfoort
discuswerpen 34.41 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 07-04-2019 Amersfoort
Engelse mijl 6:20.58 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 17-04-2019 Kampen
verspringen 4.06 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 08-05-2019 Kampen
800 meter 2:49.55 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 12-05-2019 Apeldoorn
hoogspringen 1.35 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 12-05-2019 Apeldoorn
gewicht werpen 15.94 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 18-05-2019 Gouda
400 meter horden 84.22 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 26-05-2019 Ede
kogelslingeren 40.18 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 30-06-2019 Sint Niklaas, België
kogelslingeren 41.17 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 18-08-2019 Grootebroek

Clubrecords indoor

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
60 meter 7.77 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 27-01-2019
60 meter horden 8.63 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 27-01-2019 Apeldoorn
60 meter horden 8.50 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 17-02-2019 Apeldoorn
60 meter 7.76 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 02-03-2019 Apeldoorn
hoogspringen 1.45 m Lars Hansman Pupillen A Jongens 03-03-2019 Apeldoorn
400 meter 58.10 s Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 01-02-2019 Apeldoorn
800 meter 2:14.98 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 02-02-2019 Apeldoorn
gewicht werpen 15.73 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 27-01-2019 Sittard
400 meter 72.83 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 01-02-2019 Apeldoorn

Clubrecords weg

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
10 km 38:34 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 19-01-2019 Heerde
25 km 1:38:31 uur Bennie Thunker Masters Mannen 45+ 02-03-2019 Apeldoorn
5 Engelse mijl 30:14 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 14-04-2019 Hoogeveen
10 Engelse mijlen 1:03:09 uur Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 29-05-2019 Dalfsen
4 Engelse mijl 24:13 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 15-06-2019 Zwolle
5000 meter 17:59 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 19-09-2019 Hattem
marathon 3:34:20 uur Harm Prins Masters Mannen 55+ 20-10-2019 Amsterdam
halve marathon 1:26:04 uur Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 19-01-2019 Heerde
25 km 1:44:04 uur Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 03-02-2019 Apeldoorn
10 Engelse mijlen 1:04:14 uur Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 29-05-2019 Dalfsen

Baanrecords

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
4 x 100 meter 47.13 s Jeroen van Veen,
Robert Teune,
Julian ten Hove en Guido Strijker
Senioren Mannen 14-09-2019 av Isala'96
Engelse mijl 5:18.89 min Naomi Heidema Junioren A Meisjes 17-04-2019 ACO van Elderen
4 x 100 meter 59.00 s Maureen Wind,
Anna Ten Hove,
Natalja Duiveman en Zo? Dekker
Junioren B Meisjes 14-09-2019 av Isala'96
verspringen 5.22 m Fleur Pieters Junioren C Meisjes 06-04-2019 av Flevo Delta
2000 meter 7:42.02 min Hugo Visser Junioren D Jongens 11-06-2019 av Isala'96
3000 meter 10:49.00 min Evi Falkena Junioren D Meisjes 11-06-2019 av Flevo Delta
600 meter 1:42.38 min Evi Falkena Junioren D Meisjes 29-06-2019 av Flevo Delta
discuswerpen 23.67 m Lars Hansman Pupillen A Jongens 14-09-2019 av Isala'96
4 x 60 meter 38.58 s Simon v.d. Pol,
Luuk Selhorst,
Nathan van der Weerd,
Joshua Westerhof
Pupillen A Jongens 14-09-2019 av PEC 1910
60 meter horden 11.32 s Valerie van Laar Pupillen A Meisjes 08-05-2019 av Isala'96
60 meter horden 11.20 s Vanessa Dzelu Pupillen A Meisjes 14-09-2019 av PEC 1910
Engelse mijl 6:41.58 min Martijn van Vianen Senioren-VB Mannen 17-04-2019 av Isala'96
verspringen 3.65 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 08-05-2019 av Isala'96
kogelstoten 5.94 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 11-06-2019 av Isala'96
hoogspringen 1.35 m Martijn van Vianen Senioren-VB Mannen 14-09-2019 av Isala'96
kogelstoten 6.15 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 28-09-2019 av Isala'96
discuswerpen 11.54 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 28-09-2019 av Isala'96
Engelse mijl 8:51.81 min Wijnold Dorgelo Junioren-VB A/B Jongens 17-04-2019 av Isala'96
2000 meter 6:53.83 min Jasper Stege Masters Mannen 35+ 11-06-2019 av NOP
2000 meter 6:55.02 min Jeroen Vels Masters Mannen 45+ 11-06-2019 av NOP
3000 meter 10:35.19 min Bennie Thunker Masters Mannen 45+ 11-06-2019 av Isala'96
speerwerpen 46.88 m Jeroen ten Heuvel Masters Mannen 45+ 14-09-2019 av Flevo Delta
Engelse mijl 5:11.87 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 17-04-2019 av Isala'96
2000 meter 6:45.77 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 11-06-2019 av Isala'96
3000 meter 11:08.66 min Roel van der Steege Masters Mannen 50+ 11-06-2019 av Isala'96
3000 meter 14:31.46 min Egbert Sluiter Masters Mannen 55+ 11-06-2019 av Isala'96
1000 meter 3:43.12 min Dirk Wigmans Masters Mannen 60+ 11-06-2019 av De Gemzen
2000 meter 7:44.80 min Pieter-Jan Vlaming Masters Mannen 60+ 11-06-2019 av NOP
2000 meter 8:55.47 min Cees de Vries Masters Mannen 65+ 11-06-2019 av Triathlon
2000 meter 7:07.80 min Jacolien Ruizendaal Masters Vrouwen 35+ 11-06-2019 av NOP
4 x 100 meter 64.40 s Martine Gerritsma-Brugge,
Dieke Bakker,
Joanne Pap en Joke Lorist-Klappe
Masters Vrouwen 35+ 14-09-2019 av Isala'96
Engelse mijl 5:15.70 min Yvonne Meijer Masters Vrouwen 40+ 17-04-2019 ACO van Elderen
discuswerpen 34.41 m Laura vab den Akker Masters Vrouwen 40+ 08-05-2019 Heerenveen
2000 meter 8:55.01 min Arjanne Rorije-Lever Masters Vrouwen 40+ 11-06-2019 av De Gemzen
Engelse mijl 5:42.00 min Jacqueline Rustidge Masters Vrouwen 50+ 17-04-2019 av Isala'96
2000 meter 7:42.81 min Agnes Olgers Masters Vrouwen 50+ 11-06-2019 av NOP
hoogspringen 1.35 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 55+ 30-09-2019 av Isala'96
Engelse mijl 6:20.58 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 17-04-2019 av Isala'96
verspringen 4.06 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 08-05-2019 av Isala'96
discuswerpen 33.39 m Tiny Hellendoorn Masters Vrouwen 60+ 08-05-2019 av Isala'96
100 meter 15.88 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 14-09-2019 av Isala'96
hoogspringen 1.30 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 14-09-2019 av Isala'96
hoogspringen 1.35 m Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 28-09-2019 av Isala'96