Jaaroverzicht club- & baan-records AV Isala'96



Clubrecords baan

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
100 meter horden 14.06 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 23-06-2018 Utrecht
3000 meter steeple 14:32.21 min Greet Vrijbloed Senioren Vrouwen 01-07-2018 Harderwijk
2000 meter 6:48.08 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 19-07-2018 Kampen
Engelse mijl 5:19.1 min Mika van Mierlo Junioren D Jongens 17-04-2018 Kampen
hoogspringen 1.55 m Mika van Mierlo Junioren D Jongens 13-05-2018 Hengelo
60 meter horden 11.71 s Hugo Visser Pupillen A Jongens 05-05-2018 Meppel
discuswerpen 20.14 m Remi van Hell Pupillen A Jongens 05-05-2018 Meppel
discuswerpen 18.11 m Lisa Hoogervorst Pupillen A Meisjes 07-04-2018 Emmeloord
60 meter horden 12.03 s Valerie van Laar Pupillen A Meisjes 16-05-2018 Kampen
discuswerpen 21.66 m Lisa Hoogervorst Pupillen A Meisjes 16-06-2018 Kampen
100 meter 15.07 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 21-04-2018 Emmen
verspringen 3.52 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 21-04-2018 Emmen
speerwerpen 10.72 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 21-04-2018 Emmen
100 meter 14.23 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 16-05-2018 Kampen
200 meter 29.47 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 16-05-2018 Kampen
400 meter 71.92 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 26-05-2018 Groningen
kogelstoten 5.79 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 26-05-2018 Groningen
100 meter 14.71 s Matthijs Bos Junioren-VB A/B Jongens 26-05-2018 Groningen
verspringen 3.94 m Matthijs Bos Junioren-VB A/B Jongens 26-05-2018 Groningen
100 meter 15.35 s Nathan van de Kerke Junioren-VB C/D Jongens 26-05-2018 Groningen
1000 meter 3:44.04 min Nathan van de Kerke Junioren-VB C/D Jongens 19-07-2018 Kampen
2000 meter 6:27.97 min Henk-Jan Dorgelo Masters Mannen 40+ 19-07-2018 Kampen
800 meter 2:17.75 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 10-03-2018 Kampen
400 meter 59.98 s Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 16-05-2018 Kampen
1000 meter 2:56.91 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 19-07-2018 Kampen
400 meter 71.42 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 16-05-2018 Kampen
2000 meter steeple 9:13.74 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 02-06-2018 Gouda
discuswerpen 34.38 m Tiny Helledoorn Masters Vrouwen 60+ 30-06-2018 Sint Niklaas, Belgi?
3000 meter steeple 14:32.21 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 01-07-2018 Harderwijk
1000 meter 3:38.30 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 19-07-2018 Kampen

Clubrecords indoor

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
60 meter horden 8.69 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 18-02-2018 Apeldoorn
1500 meter 4:59.57 min Irene Bijman Junioren A Meisjes 10-02-2018 Apeldoorn
hoogspringen 1.60 m Jonne Siebrand Junioren B Meisjes 10-02-2018 Apeldoorn
600 meter 2:07.77 min Valerie van Laar Pupillen A Meisjes 18-02-2018 Apeldoorn
600 meter 2:07.15 min Noud Kanis Pupillen B Jongens 18-02-2018 Apeldoorn

Clubrecords weg

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
10 km 42:49 min Timo Hacquebord Junioren A Jongens 17-03-2018 Heerde
5 Engelse mijl 30:21 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 15-04-2018 Hoogeveen
5000 meter 18:19 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 27-04-2018 Eleburg
5 Engelse mijl 32:46 min Willem Albers Masters Mannen 55+ 15-05-2018 Hoogeveen
halve marathon 1:31:42 uur Willem Albers Masters Mannen 55+ 24-06-2018 Radom, Polen

Baanrecords

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
2000 meter 6:30.57 min Jens Tybout Senioren Mannen 19-07-2018 av Isala'96
2000 meter 6:46.82 min Dinie Ras Senioren Vrouwen 19-07-2018 av NOP
2000 meter 6:48.08 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 19-07-2018 av Isala'96
1000 meter 3:10.43 min Naomi Heidema Junioren B Meisjes 19-07-2018 ACO / Van Elderen
3000 meter 12:23.23 min Mirte Kortman Junioren B Meisjes 19-07-2018 Ciko'66
2000 meter 6:16.44 min Mads Meijer Junioren C Jongens 19-07-2018 av De Sprinter
800 meter 3:01.60 min Julia Fahner Junioren D Meisjes 10-03-2018 av Isala'96
1000 meter 3:04.50 min Selina Franken Junioren D Meisjes 19-07-2018 av zeewolde
1000 meter 3:06.82 min Hebe Chadwick Junioren D Meisjes 19-07-2018 av '40
1000 meter 3:09.60 min Debora van Langen Junioren D Meisjes 19-07-2018 SAV
60 meter horden 12.03 s Valerie van Laar Pupillen A Meisjes 05-05-2018 av Isala'96
discuswerpen 21.66 m Lisa Hoogervorst Pupillen A Meisjes 16-06-2018 av Isala'96
100 meter 14.23 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 16-05-2018 av Isala'96
200 meter 29.47 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 16-05-2018 av Isala'96
1000 meter 3:03.27 min Wessel Geursen Masters Mannen 40+ 19-07-2018 av Athlos
2000 meter 6:10.85 min Bas Mekking Masters Mannen 40+ 19-07-2018 av De Gemzen
1000 meter 3:01.30 min Jannes Dolfing Masters Mannen 45+ 19-07-2018 HAC'63
2000 meter 7:06.87 min Krijn Kroezen Masters Mannen 45+ 19-07-2018 av Sprint Lelystad
3000 meter 10:44.47 min Murk Falkena Masters Mannen 45+ 19-07-2018 av Flevo Delta
800 meter 2:17.75 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 10-03-2018 av Isala'96
Engelse mijl 5:17.96 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 17-04-2018 av Isala'96
400 meter 59.98 s Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 16-05-2018 av Isala'96
1000 meter 2:56.91 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 19-07-2018 av Isala'96
3000 meter 11:46.75 min Arnoud Lammers Masters Mannen 50+ 19-07-2018 av PEC 1910
1000 meter 3:18.31 min Hans Marsman Masters Mannen 55+ 19-07-2018 av Veluwe
2000 meter 6:27.39 min Jan-Pieter Mondria Masters Mannen 55+ 19-07-2018 av De Gemzen
800 meter 2:52.25 min Dirk Wigmans Masters Mannen 60+ 10-03-2018 av De Gemzen
1000 meter 3:02.64 min Yvonne Meijer Masters Vrouwen 35+ 19-07-2018 ACO / Van Elderen
2000 meter 8:04.69 min Iris Bakker-Strieker Masters Vrouwen 35+ 19-07-2018 av De Gemzen
1000 meter 3:11.24 min Ine Strijker Masters Vrouwen 40+ 19-07-2018 HAC'63
400 meter 71.42 s Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 16-05-2018 av Isala'96
1000 meter 3:38.30 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 19-07-2018 av Isala'96