Club- & baan-records AV Isala'96

Eerste keer op deze pagina of heeft u een nieuw record of een aanvullingen ? Lees dan eerst even de info !!


Recente clubrecords baan (laatste 3 maanden)

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
200 meter 30.12 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 21-04-2019 Emmen
1000 meter 3:44.04 min Nathan van de Kerke Junioren-VB C/D Jongens 19-07-2018 Kampen
1000 meter 2:56.91 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 19-07-2018 Kampen
1000 meter 3:38.30 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 19-07-2018 Kampen
2000 meter 6:48.08 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 19-07-2018 Kampen
2000 meter 6:27.97 min Henk-Jan Dorgelo Masters Mannen 40+ 19-07-2018 Kampen
3000 meter steeple 14:32.21 min Greet Vrijbloed Senioren Vrouwen 01-07-2018 Harderwijk
3000 meter steeple 14:32.21 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 01-07-2018 Harderwijk
discuswerpen 34.38 m Tiny Helledoorn Masters Vrouwen 60+ 30-06-2018 Sint Niklaas, Belgi?
100 meter horden 14.06 s Anneloes de Roo Senioren Vrouwen 23-06-2018 Utrecht
discuswerpen 21.66 m Lisa Hoogervorst Pupillen A Meisjes 16-06-2018 Kampen
2000 meter steeple 9:13.74 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 02-06-2018 Gouda
100 meter 14.71 s Matthijs Bos Junioren-VB A/B Jongens 26-05-2018 Groningen
100 meter 15.35 s Nathan van de Kerke Junioren-VB C/D Jongens 26-05-2018 Groningen
400 meter 71.92 s Symon Stuij Senioren-VB Mannen 26-05-2018 Groningen
verspringen 3.94 m Matthijs Bos Junioren-VB A/B Jongens 26-05-2018 Groningen
kogelstoten 5.79 m Symon Stuij Senioren-VB Mannen 26-05-2018 Groningen

Recente clubrecords weg (laatste 3 maanden)

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
halve marathon 1:31:42 uur Willem Albers Masters Mannen 55+ 24-06-2018 Radom, Polen

Recente Baanrecords (laatste 3 maanden)

Onderdeel Resultaat Naam Categorie Datum Plaats
1000 meter 3:10.43 min Naomi Heidema Junioren B Meisjes 19-07-2018 ACO / Van Elderen
1000 meter 3:06.82 min Hebe Chadwick Junioren D Meisjes 19-07-2018 av '40
1000 meter 3:09.60 min Debora van Langen Junioren D Meisjes 19-07-2018 SAV
1000 meter 3:04.50 min Selina Franken Junioren D Meisjes 19-07-2018 av zeewolde
1000 meter 3:03.27 min Wessel Geursen Masters Mannen 40+ 19-07-2018 av Athlos
1000 meter 3:01.30 min Jannes Dolfing Masters Mannen 45+ 19-07-2018 HAC'63
1000 meter 2:56.91 min Robert Reitsema Masters Mannen 50+ 19-07-2018 av Isala'96
1000 meter 3:18.31 min Hans Marsman Masters Mannen 55+ 19-07-2018 av Veluwe
1000 meter 3:02.64 min Yvonne Meijer Masters Vrouwen 35+ 19-07-2018 ACO / Van Elderen
1000 meter 3:11.24 min Ine Strijker Masters Vrouwen 40+ 19-07-2018 HAC'63
1000 meter 3:38.30 min Greet Vrijbloed Masters Vrouwen 60+ 19-07-2018 av Isala'96
2000 meter 6:30.57 min Jens Tybout Senioren Mannen 19-07-2018 av Isala'96
2000 meter 6:46.82 min Dinie Ras Senioren Vrouwen 19-07-2018 av NOP
2000 meter 6:48.08 min Karsten van Ommen Junioren B Jongens 19-07-2018 av Isala'96
2000 meter 6:16.44 min Mads Meijer Junioren C Jongens 19-07-2018 av De Sprinter
2000 meter 6:10.85 min Bas Mekking Masters Mannen 40+ 19-07-2018 av De Gemzen
2000 meter 7:06.87 min Krijn Kroezen Masters Mannen 45+ 19-07-2018 av Sprint Lelystad
2000 meter 6:27.39 min Jan-Pieter Mondria Masters Mannen 55+ 19-07-2018 av De Gemzen
2000 meter 8:04.69 min Iris Bakker-Strieker Masters Vrouwen 35+ 19-07-2018 av De Gemzen
3000 meter 12:23.23 min Mirte Kortman Junioren B Meisjes 19-07-2018 Ciko'66
3000 meter 10:44.47 min Murk Falkena Masters Mannen 45+ 19-07-2018 av Flevo Delta
3000 meter 11:46.75 min Arnoud Lammers Masters Mannen 50+ 19-07-2018 av PEC 1910
discuswerpen 21.66 m Lisa Hoogervorst Pupillen A Meisjes 16-06-2018 av Isala'96